Hostinec U Hubalku parket.jpg
Hostinec U Hubálků Kostelecká Lhota - Kostelec nad Orlicí je v okrese Rychnov nad Kněžnou. Prostorná restaurace s teplou kuchyní, sál, salónek a ubytování v penzionu.
Zpet na seznam restauraci.jpg
Užitečné odkazy:
hudebníci a DJs

hudebníci a DJs

MUSIC POPTÁVKA - zde si snadno zajistíte hudbu na Vaši veřejnou akci i na soukromý večírek, či svatbu. Osvědčení hudebníci z Vašeho blízkého okolí i z celých Východních Čech.
fotografové

fotografové

Katalog východočeských fotografů - zde si snadno vyhledáte svatebního fotografa z blízkého okolí i z celých Východních Čech.
Zde naleznete DJe z okolí i z celých Východních Čech
Zde naleznete DJe z okolí i z celých Východních Čech
Svatební web

Svatební web

Svatební magazín a podrobný katalog svatebních služeb ve Východních Čechách.
Portál, katalog a vyhledávač internetových stránek..
SEO Rozcestník

Svatební hostiny, oslavy a večírky

Hostinec U Hubálků Kostelecká Lhota se stalo atraktivním místem pro pořádání různých akcí pro oblast Kostelec nad Orlicí i Rychnovsko. Je vhodný pro veřejné akce (ples, bál, apod.), pro firemní akce (školení, prezentační akce, firemní večírek), a též i pro soukromé (svatební hostina, narozeninová oslava, a jiný soukromý večírek). K dispozici je restaurace na svatbu, nebo spíše velký společenský sál. Pro malou společnost je k dispozici salónek.
Sál v lhoteckém restaurantu má kapacitu 150 míst. Cena pronájmu sálu je dohodou, podle druhu pořádané akce, a je v rozmezí 2 a 5-ti tisíc.
Hudbu na akce si výhodně a pohodlě zasitíte na webu Music poptávky.
..
.------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- REKLAMA ------------
zvětšit

zvětšit

mapa Orlickokostelecka
Adresa:

Hostinec U Hubálků
Kostelecká Lhota 40
517 41 Kostelec nad Orlicí

okres Rychnov nad Kněžnou, Královéhradecký kraj

Provozovatel:

Pavel Hubálek
Telefon: 732 403 127, 603 502 655
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one